What is the volume of the spatial figure below?

Answer:
V=s³
V = (5V=(5 cm)³
V = 5 \times 5 \times 5 = 125V=5×5×5=125
V = 125V=125 cm³
sana makatulong
Step-by-step explanation:
#brainliest