Ysh382515viz Ysh382515viz Math Answered A certain chocolate bar cost P35. 00 per piece. However. If you buy more than 20 pieces, they will be marked down to piece of P32. 00 per piece. Use a piecewise function to represent the cost in terms of the number of chocolate bars bought.