Zamorazander1411viz Zamorazander1411viz Math Answered a kilo of guava cost 150.50. How much will you pay if you buy 3.5kilos of guava BRAINLIEST AGADA-what is askedG-Given numberO-operation used in the problemN-Number sentenceA-Answer