Allysatheaviz Allysatheaviz Math Answered Problem 4.) Melisa bought I sack of rice that weighs, 50 Rg fort 35.50 per Kilogram ent by she will sell it fart 39.25 perkile gran how much is her total earnings for the whole sack?